Ödemeler, iptaller ve cayma

1 - Faturalandırma

(1) Aylık olarak ya da satın alımınızdan önce size açıklanan başka bir düzenli aralıkta peşin abonelik ücreti ödeyerek veya (2) belirli bir süreliğine ("Ön Ödemeli Dönem") Leadcross Hizmetine erişmenizi sağlayan ön ödeme ile doğrudan KUANTO'dan ya da bir üçüncü taraf aracılığıyla bir Ücretli Abonelik satın alabilirsiniz.

KUANTO; düzenli abonelik ücretleri, Ön Ödeme Dönemi (henüz ödemesi yapılmamış dönemler için) ya da Kodlar dahil Ücretli Aboneliklerin ücretini zaman zaman değiştirebilir ve her türlü fiyat değişikliği ile mümkünse bu değişikliklerin nasıl kabul edileceğini size iletecektir. Fiyat değişiklikleri, fiyat değişikliği tarihini takip eden bir sonraki abonelik döneminin başında yürürlüğe girer. Geçerli kanunlara tabi olarak, fiyat değişikliği yürürlüğe girdikten sonra LEADCROSS Hizmetini kullanmaya devam ederek yeni fiyatı kabul etmiş olursunuz. Bir fiyat değişikliğini kabul etmiyorsanız fiyat değişikliği yürürlüğe girmeden önce Ücretli Abonelikten çıkarak değişikliği reddetme hakkına sahipsiniz.

Bir Ücretli Abonelik için kaydolmanız halinde, aşağıdaki koşullara uygun şekilde, ilgili hizmet için üye olduğunuz günden itibaren on dört (14) gün içinde ("Cayma Dönemi") herhangi bir nedenle ya da nedensiz olarak fikrinizi değiştirebilir ve ödenen tüm paraların tamamen geri ödemesini alabilirsiniz:

  • Bir Deneme Sürümü için üye olursanız Deneme Sürümü aldığınız Ücretli Abonelik için Cayma Döneminin, Deneme Sürümünü başlatmanızdan on dört (14) gün sonra sona ereceğini kabul edersiniz. Deneme Sürümü sona ermeden önce Ücretli Aboneliği iptal etmezseniz cayma hakkınızı kaybedersiniz ve LEADCROSS'U, siz Ücretli Aboneliği iptal edene kadar size her ay kararlaştırılan tutarı otomatik olarak yansıtması için yetkilendirmiş olursunuz.
  • Deneme Sürümü olmayan bir Ücretli Abonelik satın alırsanız LEADCROSS'U siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak size ücret yansıtması için yetkilendirmiş olursunuz. Cayma Döneminin, satın alma tarihinizden sonraki on dört (14) gün için geçerli olduğunu ancak bu dönem içinde LEADCROSS Hizmetini kullanmanız halinde cayma hakkının kaybedildiğini kabul edersiniz.

2 - Yenileme / İptal

Ücretli Aboneliğiniz bir Ön Ödemeli Dönem için satın alınmış olmadıkça, Ücretli Aboneliği KUANTO'dan satın aldıysanız o an geçerli olan abonelik dönemi sona ermeden önce Ücretli Aboneliğinizi iptal etmediğiniz müddetçe veya Ücretli Aboneliği bir üçüncü taraf aracılığıyla satın aldıysanız Ücretli Aboneliği söz konusu üçüncü taraf aracılığıyla iptal etmediğiniz müddetçe, KUANTO'a ya da Ücretli Aboneliği satın aldığınız üçüncü tarafa yaptığınız ödeme, geçerli abonelik döneminin sonunda otomatik olarak yenilenir. İptal, o anki abonelik döneminin son gününden sonraki gün yürürlüğe girer ve Ücretsiz Aboneliğe düşersiniz. Ücretli Aboneliğinizi KUANTO üzerinden satın aldıysanız ve (1) Cayma Dönemi sona erdikten sonra (mümkün olan durumlarda) veya (2) o anki abonelik dönemi sona ermeden önce ödemenizi ya da Ücretli Aboneliğinizi iptal eder ve/veya herhangi bir Sözleşmeyi feshederseniz halihazırda bize ödenmiş olan hiçbir abonelik ücretini geri ödemeyiz. Cayma Dönemi sona ermeden önce LEADCROSS'a ödenen paraların tamamen geri ödenmesini istiyorsanız Müşteri Desteği ile iletişime geçmelisiniz. Herhangi bir geri ödemeyi işleme aldığımızda tutarların geri ödemesini sizin ödeme için kullanmış olduğunuz yöntemi kullanarak yaparız.

Bir Kod kullanarak bir Ücretli Abonelik satın aldıysanız aboneliğiniz, Kodda belirtilen sürenin sonunda ya da Hizmet için ödenmesi gereken ön ödeme bakiyesi yetersiz olduğunda aboneliğiniz otomatik olarak sonlandırılır. Ücretli Aboneliğinizi bir üçüncü taraf aracılığıyla satın aldıysanız doğrudan ilgili üçüncü taraf ile iptal etmeniz gerekir.

BİZE ULAŞIN


E-Mail

bilgi@leadcross.com

Adres

Acıbadem mh. Çeçen sk. Akasya Evleri (Kule) A Blok No:25 A/91 Üsküdar - İSTANBUL

Telefon

+90 216 510 33 23